Bilt Hamber Korrosol 1 L

4 hodnocení
Značka: Bilt Hamber

Účinně odstraňuje poletavou rez z karoserie i alu kol

Dostupnost Skladem
Kód: BHK1
550 Kč
Bilt Hamber Korrosol 1 L
4 hodnocení
Značka: Bilt Hamber
4,5 4 hodnocení

Přípravek určený k chemické dekontaminaci laku; odstraňuje kovový spad (poletavou rez) z karoserie a hliníkových kol. Po umytí vozu jej stačí aplikovat na vozidlo pomocí rozprašovače, vyčkat cca 2 minuty (k reakci s poletavou rzí dochází okamžitě - přípravek začne fialovět) a následně vůz spláchnout tlakem vody. Proces chemické dekontaminace předchází mechanické dekontaminaci laku pomocí claye (volitelně), předchází leštění a následně voskování laku. Odstraňovat poletavou rez je vhodné čas od času i z vozidel s keramickou ochranou laku.

  • Obsah balení 1 l
  • Perfektní poměr cena/výkon
  • Snadná aplikace
  • Hojně využívaný produkt v dílně Detailing-czech (proto jej zařazujeme do nabídky e-shopu)

 

Proč používat přípravek na odstranění poletavé rzi?

Protože poletavou rez neodstraní žádný autošampon nebo aktivní pěna.

Odkud se poletavá rez bere?

Zdrojem jsou brzdy (prach z brzdových destiček), mikroskopické částečky kovu se nejčastěji vyskytují v blízkosti železnic, tramvajových kolejí popř. průmyslové výroby.

Jak se poletavá rez projevuje na laku vozidla?

Poletavá rez je v menší koncentraci pouhým oken téměř neviditelná, výjimkou je bílá barva, na které jsou hnědé či černé tečky vidět nejvíce. Kontaminovaný lak je hrubý na dotek. Poletavá rez degraduje lesk vozu. 

Jak správně používat dekontaminátor laku?

Po umytí vozu. Vyvarujte se aplikace na přímém slunci! Prostředek nenechte zaschnout. Po cca 2 až 4 minutách opláchněte proudem vody, v ideálním případě ještě jednou vůz umyjte autošamponem či aktivní pěnou. 

Lze objednat větší balení?

Ano, Bilt Hamber Korrosol umíme individuálně objednat v 5litrovém balení. V případě zájmu nás kontaktujte na čísle 605530223 nebo na našem emailu info@gruppe-h.cz

  

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DEKONTAMINACE LAKU
Hmotnost: 1.1 kg