Jak nakupovat

Nakupovat na e-shopu Detailing-czech je snadné. Zboží je přehledně rozřazeno do jednotlivých sekcí podle určení. U každého produktu najdete popisek, fotku, obsah balení a doporučené související produkty. U komplexnějších produktů naleznete i video návod. 

Způsob dopravy: v současné době zasíláme zboží přes Českou poštu nebo Zásilkovnu

Způsob platby: dobírkou (50 Kč), převodem na účet (zboží odesíláme poté, co je nám platba připsána na účet) a online platba kartou (zdarma). 

Balení: Jsme šetrní k přírodě. Většinu papírových krabic, ve kterých nám přijde zboží, se snažíme zužitkovat tím, že je opět pošleme do oběhu. Naše produkty pečlivě balíme do ochranných folií, aby neutrpěly újmu během přepravy. 

Drobná pozornost: K větším objednávkám přikládáme drobnou pozornost, např. vůni do automobilu. 

Tip pro efektivní nákup: Jedno jestli u nás nakoupíte za 100 Kč nebo za 10 000 Kč, my si vážíme každého zákazníka. Vzhledem k ceně dopravy (Česká pošta 138 Kč, Zásilkovna 89 Kč) považujeme za efektivní koupit alespoň dva, tři produkty, následně zaplatit kartou (0 Kč) a nechat si zboží poslat přes Zásilkovnu. Tím, se cena dopravy rozmělní mezi více produktů a vás tak nemusí mrzet, že jste si objednali zboží za 100 Kč a dalších 138 resp. 89 Kč vynaložili za dopravu.

Zpětná vazba je pro nás důležitá: Rádi si poslechneme pochvalu, doporučení či kritiku. Kontaktovat nás můžete přes telefon, email či instagram. Jsme tu pro vás i v případě, že potřebujete poradit, ať už s nákupem či s aplikací/použitím daného produktu.