TVRDÝ VOSK PRO SVĚTLÉ ODSTÍNY LAKU

2 hodnocení
Značka: Poorboy´s World

Natty´s Paste Wax White

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: PB-NPW
550 Kč –9 % 500 Kč
TVRDÝ VOSK PRO SVĚTLÉ ODSTÍNY LAKU
2 hodnocení
Značka: Poorboy´s World
nattys paste wax white
550 Kč –9 %
5,0 2 hodnocení

Poorboy´s World Natty´s Paste Wax jsou vosky, s nimiž je snadné dosáhnout skvělé hloubky laku a zároveň ochrany, a to s minimální námahou. Vosky od Poorboy´s World se totiž velice snadno aplikují a následně rozlešťují. Obsahují brazilský karnaubský vosk a složky ochraňující lak před UV zářením. Lesk a hloubka laku je naprosto příkladná, stejně jako hydrofobita.

 

Natty´s Paste Wax White byl prvním voskem této řady. Je určen pro světlé odstíny šedé, stříbrné a zejména pak na bílou pastelovou či bílou perleť. Pro dosažení maximálního efektu doporučujeme před aplikací vosku použít leštící pastu White Diamond, taktéž od Poorboy´s World. Teprve pak poznáte, že není bílá jako bílá.

  • Obsah: 235 ml
  • Snadná aplikace a rozlešťování
  • V případě potřeby se vosk snadno odstraňuje (použijte produkt Poorboy´s World Strip Down)
  • Prohlubuje lesk laku
  • Možno aplikovat na slunci nebo ve stínu

 

Doporučení Detailing-czech: Před aplikací jakéhokoliv tvrdého vosku důkladně umyjte vůz a dekontaminujte (pomocí hmoty clay), následně vůz opláchtněte a usušte sušícím ručníkem, aby na laku nezůstaly zaschlé kapky. Vosk aplikujte po jednotlivých panelech karoserie a průběžně roztírejte/rozlešťujte čistým mikrovláknovým ručníkem. Nakonec hotový vůz nechte na slunci „uzrát“.

Doplňkové parametry

Kategorie: LEŠTĚNÍ A VOSK
Hmotnost: 0.4 kg