VOSK NA ALU KOLA A LESK NA PNEU

1 hodnocení
Značka: Dr. Wack

Praktická sada pro ošetření hliníkových disků a pneumatik

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 12701290
750 Kč
VOSK NA ALU KOLA A LESK NA PNEU
1 hodnocení
Značka: Dr. Wack
5,0 1 hodnocení

Tato sada je určena všem, kteří mají rádi svůj vůz, ale nemají čas nebo prostor se mu tolik věnovat. Výrobce Dr. Wack se v případě svých produktů P21S řídí heslem "maximální efekt za minimum času" a to je přesná definice tohoto vosku na hliníkové disky a lesku na pneumatiky. Práce s těmito produkty vám zabere minutku času. Navoskovaná kola vypadají lépe a vydrží déle čistá. Jejich opětovné mytí bude snadnější a rychlejší. Lesk dodá pneumatikám vyživený černý vzhled, ochrání je před blednutím a degradací způsobenou UV zářením. 

  • Obsah: 1x vosk na alu 400 ml + 1x lesk na pneu 400 ml
  • Rychlá a snadná aplikace
  • Dobrá výdrž ve srovnání s konkurenčními produkty

 

Proč má smysl koupit a používat P21S vosk na alu?

Protože svým kolům dáte alespoň minimální ochranu, čímž snižujete jejich opětovné znečištění a následně si usnadníte jejich další mytí.

V čem je hlavní výhoda produktů P21S?

V bezkonkurenčně rychlé aplikaci.

Jak postupovat a čeho se vyvarovat?

Kola nejprve umyjte, nejlépe čističem alu kol P21S nebo Petzoldt´s. Pak na kola nastříkejte vosk. Snažte se vyhnout pneumatikám a brzdám. Aplikujte vždy na zchladlé disky. Mikrovláknovým hadříkem vosk po kolech lehce rozleštěte. Lesk na pneumatiky aplikujte na alespoň trochu čisté a suché bočnice pneumatik. V žádném případě nenanášejte na vzorek (dezén) pneumatik. 

Produkty P21S skvěle zapadají do konceptu rychlého mytí; sledujte video, jak umýt auto rychle a efektivně ve veřejné automyčce

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: SETY
Hmotnost: 0.8 kg